WEDSTRIJD
15.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Denislava Glushkova | Yujiao Che | 6-0, 6-0 | W40 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Denislava Glushkova | Yujiao Che | |
1e Service % | 31/38 (82%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/31 (61%) | 6/23 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/7 (100%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/34 (76%) | 12/38 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yujiao Che | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yujiao Che | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Yujiao Che | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yujiao Che | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yujiao Che | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denislava Glushkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Yujiao Che | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
15.03.03, 21 Jaar
15.03.03, 21 Jaar
Denislava Glushkova vs. Yujiao Che - onderlinge wedstrijden
15.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Denislava Glushkova | Yujiao Che | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Monastir | Hard |
Denislava Glushkova form & Yujiao Che form
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Yujiao Che - laatste wedstrijden
W25 Naiman - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.01.23 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 Kwalif. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.12.22 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.22 2e ronde | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.12.22 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.12.22 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.22 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |