WEDSTRIJD
22.09.20 | 1e ronde | Deniz Khazaniuk | Conny Perrin | 6-4, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
2-2 | Conny Perrin | |
0-0, 0-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Conny Perrin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Deniz Khazaniuk | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-2 | Conny Perrin | |
0-0 | ||
Deniz Khazaniuk | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Conny Perrin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Conny Perrin | |
Deniz Khazaniuk | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-5 | Conny Perrin | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Deniz Khazaniuk | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
5-5 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Deniz Khazaniuk vs. Conny Perrin - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | 1e ronde | Deniz Khazaniuk | Conny Perrin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
21.10.17 | Finale | Conny Perrin | Deniz Khazaniuk | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
14.10.17 | Finale | Deniz Khazaniuk | Conny Perrin | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Deniz Khazaniuk form & Conny Perrin form
Deniz Khazaniuk - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 7-65, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-713, 12-10 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Kayla Day | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Conny Perrin - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |