WEDSTRIJD
26.10.20 | Kwalif. | Despina Papamichail | Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 10-4 | W25 Istanbul | I. hard |
STATISTIEKEN
Despina Papamichail | Ekaterina Kazionova | |
1e Service % | 52/71 (73%) | 48/65 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/52 (46%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/65 (54%) | 37/71 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/136 (51%) | 67/136 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Despina Papamichail | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Despina Papamichail | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Despina Papamichail | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 7-1, 8-1, 8-2, 9-2, 9-3, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Despina Papamichail vs. Ekaterina Kazionova - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | Kwalif. | Despina Papamichail | Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Istanbul | I. hard |
Despina Papamichail form & Ekaterina Kazionova form
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |