WEDSTRIJD
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Despina Papamichail | Francesca Jones | 3-6, 6-2, 6-1 | Adelaide | Hard |
STATISTIEKEN
Despina Papamichail | Francesca Jones | |
1e Service % | 37/64 (58%) | 40/67 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/27 (63%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/67 (48%) | 23/64 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Despina Papamichail | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Despina Papamichail vs. Francesca Jones - onderlinge wedstrijden
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Despina Papamichail | Francesca Jones | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Adelaide | Hard |
23.09.21 | 2e ronde | Francesca Jones | Despina Papamichail | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | W80 Valencia | Clay |
18.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Francesca Jones | Despina Papamichail | 7-68, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Reims | I. hard |
10.03.20 | 1e ronde | Francesca Jones | Despina Papamichail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Olimpia | Clay |
Despina Papamichail form & Francesca Jones form
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail |
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
08.04.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |