WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Despina Papamichail | Julia Payola | 6-1, 6-1 | W60 Les | Hard |
STATISTIEKEN
Despina Papamichail | Julia Payola | |
1e Service % | 46/55 (84%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/38 (63%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Despina Papamichail vs. Julia Payola - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Despina Papamichail | Julia Payola | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Les | Hard |
Despina Papamichail form & Julia Payola form
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Julia Payola - laatste wedstrijden
W80+H Les - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |