WEDSTRIJD
07.11.17 | 1e ronde | Destanee Aiava | Julia Glushko | 6-1, 6-2 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Destanee Aiava | Julia Glushko | |
1e Service % | 24/51 (47%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/49 (55%) | 17/51 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Destanee Aiava vs. Julia Glushko - onderlinge wedstrijden
07.11.17 | 1e ronde | Destanee Aiava | Julia Glushko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
23.03.17 | Kwartfinale | Destanee Aiava | Julia Glushko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
Destanee Aiava form & Julia Glushko form
Destanee Aiava - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Julia Glushko - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.19 Kwalif. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shenzhen - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.10.18 Halve finale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |