WEDSTRIJD
10.06.21 | 2e ronde | Dia Evtimova | Daria Shalamanova | 6-2, 6-73, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dia Evtimova | Daria Shalamanova | |
1e Service % | 64/95 (67%) | 68/114 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/64 (53%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/31 (39%) | 12/46 (26%) |
Benutte Breakpoints | 11/24 (46%) | 8/10 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 64/114 (56%) | 49/95 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/209 (53%) | 99/209 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 13 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dia Evtimova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Daria Shalamanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Daria Shalamanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dia Evtimova vs. Daria Shalamanova - onderlinge wedstrijden
10.06.21 | 2e ronde | Dia Evtimova | Daria Shalamanova | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Dia Evtimova form & Daria Shalamanova form
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail |
Daria Shalamanova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
10.12.22 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |