WEDSTRIJD
11.07.20 | 1e ronde | Dia Evtimova | Dasha Ivanova | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dia Evtimova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40 | ||
2-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Dia Evtimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 30-0 | ||
Dia Evtimova | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Dia Evtimova | 5-4 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
5-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dia Evtimova vs. Dasha Ivanova - onderlinge wedstrijden
11.07.20 | 1e ronde | Dia Evtimova | Dasha Ivanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Dia Evtimova form & Dasha Ivanova form
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pari Singh | - | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |