WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Dia Evtimova | Francesca Curmi | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dia Evtimova | Francesca Curmi | |
1e Service % | 31/40 (78%) | 33/40 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 10/33 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 4/7 (57%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/40 (65%) | 14/40 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Francesca Curmi | |
0-0 | ||
Dia Evtimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
1-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Francesca Curmi | |
Dia Evtimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dia Evtimova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dia Evtimova vs. Francesca Curmi - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Dia Evtimova | Francesca Curmi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Dia Evtimova form & Francesca Curmi form
Dia Evtimova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |
Francesca Curmi - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |