WEDSTRIJD
09.12.21 | 1e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 1-6, 7-5, 10-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Demidova | Ilay Yoruk | |
1e Service % | 34/69 (49%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/34 (56%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 10/18 (56%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/56 (45%) | 31/69 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/125 (50%) | 62/125 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Demidova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Diana Demidova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Demidova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Diana Demidova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Demidova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Demidova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Demidova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Diana Demidova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-3 | ||
7-5 | Ilay Yoruk | |
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Demidova vs. Ilay Yoruk - onderlinge wedstrijden
24.01.23 | 1e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
14.01.23 | 2e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
06.02.22 | Halve finale | Ilay Yoruk | Diana Demidova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
16.12.21 | 2e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
09.12.21 | 1e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 1-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
02.12.21 | 2e ronde | Ilay Yoruk | Diana Demidova | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
16.06.21 | 1e ronde | Diana Demidova | Ilay Yoruk | 6-76, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
26.05.21 | 1e ronde | Ilay Yoruk | Diana Demidova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Diana Demidova form & Ilay Yoruk form
Diana Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ilay Yoruk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |