Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
25.04.03, 20 Jaar
25.04.03, 20 Jaar
Diana Demidova vs. Izabelle Persson - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | Kwalif. | Diana Demidova | Izabelle Persson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Diana Demidova form & Izabelle Persson form
Diana Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Izabelle Persson - laatste wedstrijden
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |