WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Diana Demidova | Veronika Kulhava | 1-6, 6-1, 10-8 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
20.08.01, 22 Jaar
20.08.01, 22 Jaar
Diana Demidova vs. Veronika Kulhava - onderlinge wedstrijden
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Diana Demidova | Veronika Kulhava | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Diana Demidova form & Veronika Kulhava form
Diana Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Veronika Kulhava - laatste wedstrijden
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 1-6, 1-4, - Veronika Kulhava - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Jovana Grujic | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Jankowska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-3, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Kupres | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marlene Foerster | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Catini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.12.20 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Hachem | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |