WEDSTRIJD
18.08.20 | 1e ronde | Diana Marcinkevica | Anastasia Detiuc | 7-67, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Diana Marcinkevica | 0-2 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Diana Marcinkevica | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Diana Marcinkevica | 3-5 | |
4-5 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Marcinkevica | (0) | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
Diana Marcinkevica | (2) | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
(3) | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
Diana Marcinkevica | (4) | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
(5) | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
Diana Marcinkevica | (6) | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
(7) | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
Diana Marcinkevica | (8) | |
0-0, 0-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-4, 5-4, 5-6, 6-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Diana Marcinkevica | 0-0 | |
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Diana Marcinkevica | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
3-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Diana Marcinkevica | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Marcinkevica vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Diana Marcinkevica | Anastasia Detiuc | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Diana Marcinkevica form & Anastasia Detiuc form
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |