WEDSTRIJD
24.12.21 | Halve finale | Diana Marcinkevica | Ekaterina Reyngold | 6-3, 4-6, 7-62 | W25 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Diana Marcinkevica | Ekaterina Reyngold | |
1e Service % | 59/105 (56%) | 68/117 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/59 (64%) | 36/68 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/46 (39%) | 23/49 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/117 (50%) | 49/105 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/222 (51%) | 108/222 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 11 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15 | ||
Diana Marcinkevica | 2-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-3 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 40-0[BP], 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Diana Marcinkevica | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Marcinkevica | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Diana Marcinkevica | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30 | ||
Diana Marcinkevica | 1-3 | |
0-0, A-40 | ||
2-3 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Diana Marcinkevica | 3-4 | |
3-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
5-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
6-6 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 3-2, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Marcinkevica vs. Ekaterina Reyngold - onderlinge wedstrijden
02.01.22 | Finale | Ekaterina Reyngold | Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
24.12.21 | Halve finale | Diana Marcinkevica | Ekaterina Reyngold | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
Diana Marcinkevica form & Ekaterina Reyngold form
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75 Chiasso - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.04.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |