WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Diana Maria Ilie | Georgia Kalamaris | 6-0, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
14.09.06, 17 Jaar
14.09.06, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
26.09.06, 17 Jaar
26.09.06, 17 Jaar
Diana Maria Ilie vs. Georgia Kalamaris - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Diana Maria Ilie | Georgia Kalamaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Diana Maria Ilie form & Georgia Kalamaris form
Diana Maria Ilie - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 3-1, - Diana Maria Ilie - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 0-4, - Diana Maria Ilie - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Teodora Rus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Manca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Maria Toma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Gagoshidze | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Georgia Kalamaris - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 4-6, 0-2, - Georgia Kalamaris - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. A Young Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 6-72, 1-3, - Georgia Kalamaris - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Eva Alvarez Sande | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Ponomariova | 6-73, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Mariam Makashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |