WEDSTRIJD
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Diana Martynov | Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-4 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Martynov vs. Luana Plaza Araujo - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Diana Martynov | Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Diana Martynov form & Luana Plaza Araujo form
Diana Martynov - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Luana Plaza Araujo - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Solymar Colling | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Hiba Heni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |