WEDSTRIJD
25.11.20 | 1e ronde | Diana Shnaider | Ines Murta | 6-4, 7-5 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Diana Shnaider | Ines Murta | |
1e Service % | 52/65 (80%) | 41/67 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/52 (58%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/67 (51%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Diana Shnaider | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Shnaider | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Shnaider | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diana Shnaider | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Shnaider | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Shnaider | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Diana Shnaider | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Diana Shnaider | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Shnaider | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diana Shnaider vs. Ines Murta - onderlinge wedstrijden
25.11.20 | 1e ronde | Diana Shnaider | Ines Murta | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Diana Shnaider form & Ines Murta form
Diana Shnaider - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Venus Williams | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
16.03.24 Finale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Halve finale | vs. Yafan Wang | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Ana Bogdan | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Lin Zhu | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Xinyu Wang | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 3-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Marie Bouzkova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 0-1, Vera Zvonareva - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 0-3, - Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Ines Murta - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |