WEDSTRIJD
19.11.21 | Kwartfinale | Diane Parry | Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, 6-1 | Uruguay | Clay |
STATISTIEKEN
Diane Parry | Ane Mintegi Del Olmo | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 38/50 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/50 (56%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Diane Parry | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diane Parry | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diane Parry | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Diane Parry | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diane Parry | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Diane Parry | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diane Parry | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Diane Parry vs. Ane Mintegi Del Olmo - onderlinge wedstrijden
19.11.21 | Kwartfinale | Diane Parry | Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Uruguay | Clay |
Diane Parry form & Ane Mintegi Del Olmo form
Diane Parry - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
13.03.24 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |