WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Alexandra Mironova | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.06.00, 23 Jaar
16.06.00, 23 Jaar
Doga Turkmen vs. Alexandra Mironova - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Alexandra Mironova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Doga Turkmen form & Alexandra Mironova form
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexandra Mironova - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 0-2, - Alexandra Mironova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 Kwalif. | vs. Justine Pysson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Noelleda Ah San | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Trashchenko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |