WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Alisha Reayer | 6-0, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
29.06.99, 24 Jaar
29.06.99, 24 Jaar
Doga Turkmen vs. Alisha Reayer - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Alisha Reayer | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Doga Turkmen form & Alisha Reayer form
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Alisha Reayer - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pozarenko | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Copley | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |