WEDSTRIJD
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Julia Ronney | 6-3, 3-6, 11-9 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
30.03.99, 25 Jaar
30.03.99, 25 Jaar
Doga Turkmen vs. Julia Ronney - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Doga Turkmen | Julia Ronney | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Doga Turkmen form & Julia Ronney form
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Julia Ronney - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Koopmann | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Sophia Cacace Gismondi | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Polat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 7-62, 5-7, 13-11 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agostina Breval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Lakshmi Gowda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 6-3, 4-1, Anja Casari - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, Chiraz Bechri - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |