WEDSTRIJD
26.10.20 | Kwalif. | Dorka Drahota Szabo | Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-75, 10-8 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dorka Drahota Szabo vs. Jantje Tilbuerger - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | Kwalif. | Dorka Drahota Szabo | Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Dorka Drahota Szabo form & Jantje Tilbuerger form
Dorka Drahota Szabo - laatste wedstrijden
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiziana Rossini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Nele Niermann | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Mackellar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
22.03.22 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-5, - Dorka Drahota Szabo - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
18.03.22 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.21 Halve finale | vs. Sonay Kartal | - | wedstrijd detail | |
22.10.21 Kwartfinale | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail |
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |