WEDSTRIJD
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Edda Mamedova | Elena Korokozidi | 6-4, 3-6, 11-9 | W25 Kazan | Hard |
STATISTIEKEN
Edda Mamedova | Elena Korokozidi | |
1e Service % | 57/85 (67%) | 45/77 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/57 (60%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/28 (25%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/77 (52%) | 44/85 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/162 (50%) | 81/162 (50%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Edda Mamedova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Edda Mamedova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elena Korokozidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edda Mamedova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Elena Korokozidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edda Mamedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elena Korokozidi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edda Mamedova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Edda Mamedova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Edda Mamedova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Edda Mamedova | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-4 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Edda Mamedova | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Edda Mamedova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Elena Korokozidi | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Edda Mamedova vs. Elena Korokozidi - onderlinge wedstrijden
19.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Edda Mamedova | Elena Korokozidi | 6-4, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Edda Mamedova | Elena Korokozidi | 6-4, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Kazan | Hard |
Edda Mamedova form & Elena Korokozidi form
Edda Mamedova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | - | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edellis Narmaganbet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Korysheva | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Didenaz Polat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Yifei Huang | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Mariam Atia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kashyrina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Elena Korokozidi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.22 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |