WEDSTRIJD
08.07.20 | 1e ronde | Eden Silva | Alicia Barnett | 7-5, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eden Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
0-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Eden Silva | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Eden Silva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Eden Silva | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Eden Silva | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Eden Silva | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Eden Silva | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Eden Silva | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Eden Silva | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eden Silva | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Eden Silva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eden Silva vs. Alicia Barnett - onderlinge wedstrijden
08.07.20 | 1e ronde | Eden Silva | Alicia Barnett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
07.11.17 | 1e ronde | Eden Silva | Alicia Barnett | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Shrewsbury | I. hard |
25.10.17 | 2e ronde | Eden Silva | Alicia Barnett | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Wirral | I. hard |
04.08.14 | 2e ronde | Eden Silva | Alicia Barnett | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Nottingham | Hard |
Eden Silva form & Alicia Barnett form
Eden Silva - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alicia Barnett - laatste wedstrijden
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.21 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.21 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |