WEDSTRIJD
11.02.21 | 2e ronde | Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | 6-3, 7-64 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | |
1e Service % | 34/80 (43%) | 45/81 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 34/45 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/46 (59%) | 13/36 (36%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/81 (42%) | 27/80 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/161 (54%) | 74/161 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 9 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Barbora Krejcikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Alexandrova vs. Barbora Krejcikova - onderlinge wedstrijden
03.06.21 | 2e ronde | Barbora Krejcikova | Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
27.05.21 | Kwartfinale | Barbora Krejcikova | Ekaterina Alexandrova | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay |
11.02.21 | 2e ronde | Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
22.01.20 | 2e ronde | Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
17.07.17 | 1e ronde | Ekaterina Alexandrova | Barbora Krejcikova | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Ekaterina Alexandrova form & Barbora Krejcikova form
Ekaterina Alexandrova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
27.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 4e ronde | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Barbora Krejcikova - laatste wedstrijden
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Liudmila Samsonova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 1-0, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
23.01.24 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
25.10.23 | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Magda Linette | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, Lesya Tsurenko - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Petra Martic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
16.09.23 Finale | vs. Sofia Kenin | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Danielle Rose Collins | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 Kwartfinale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 0-4, - Barbora Krejcikova - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
25.06.23 Finale | vs. Jelena Ostapenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |