WEDSTRIJD
14.06.20 | 1e ronde | Ekaterina Dzehalevich | Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
23.06.00, 23 Jaar
23.06.00, 23 Jaar
Ekaterina Dzehalevich vs. Alena Bairasheuskaya - onderlinge wedstrijden
14.06.20 | 1e ronde | Ekaterina Dzehalevich | Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ekaterina Dzehalevich form & Alena Bairasheuskaya form
Ekaterina Dzehalevich - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.09.14 1e ronde | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - scratch | wedstrijd detail | |
15.09.14 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
16.06.14 Kwalif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
09.06.14 Kwalif. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 1e ronde | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.12 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.12.12 2e ronde | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki - Carpet | ||||
14.11.12 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 Kwalif. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
05.11.12 1e ronde | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.12 Kwartfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
22.07.12 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
02.07.12 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
21.05.12 Kwalif. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Alena Bairasheuskaya - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |