WEDSTRIJD
12.10.22 | 1e ronde | Ekaterina Kazionova | Daniela Vismane | 3-6, 7-5, 6-2 | W25+H Cherbourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Kazionova | Daniela Vismane | |
1e Service % | 52/86 (60%) | 69/90 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/52 (58%) | 36/69 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/34 (53%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/10 (80%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/90 (52%) | 38/86 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/176 (54%) | 81/176 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Kazionova vs. Daniela Vismane - onderlinge wedstrijden
12.10.22 | 1e ronde | Ekaterina Kazionova | Daniela Vismane | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Cherbourg | I. hard |
Ekaterina Kazionova form & Daniela Vismane form
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |