WEDSTRIJD
25.08.20 | 1e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Tayisiya Morderger | 7-65, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Makarova (1996) vs. Tayisiya Morderger - onderlinge wedstrijden
14.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Makarova (1996) | Tayisiya Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay |
25.08.20 | 1e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Tayisiya Morderger | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ekaterina Makarova (1996) form & Tayisiya Morderger form
Ekaterina Makarova (1996) - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |
Tayisiya Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |