WEDSTRIJD
28.04.23 | 2e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 6-1 | W60 Istanbul | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterina Makarova (1996) | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 82/109 (75%) | 66/86 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/82 (56%) | 31/66 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 9/14 (64%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/86 (56%) | 52/109 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/195 (54%) | 90/195 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Makarova (1996) vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
28.04.23 | 2e ronde | Ekaterina Makarova (1996) | Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Istanbul | Clay |
21.07.21 | 2e ronde | Valeriya Strakhova | Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Telavi | Clay |
Ekaterina Makarova (1996) form & Valeriya Strakhova form
Ekaterina Makarova (1996) - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |