Ekaterina Makarova (2001) vs. Michelle Dzjachangirova 27.02.2024

Ekaterina Makarova (2001) vs. Michelle Dzjachangirova 27.02.2024 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

27.02.24Kwalif.Ekaterina Makarova (2001) Michelle Dzjachangirova 6-3, 2-6, 10-6 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

10-6

Ekaterina Makarova (2001)
Russia
16.07.01, 22 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
15.12.01, 22 Jaar







Michelle Dzjachangirova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Ekaterina Makarova (2001) vs. Michelle Dzjachangirova - onderlinge wedstrijden

27.02.24Kwalif.Ekaterina Makarova (2001)Michelle Dzjachangirova6-3, 2-6, 10-6 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Ekaterina Makarova (2001) form & Michelle Dzjachangirova form

Ekaterina Makarova (2001) - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
28.02.24
1e ronde
vs. Sandra Samir4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
Kwalif.
vs. Michelle Dzjachangirova6-3, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
26.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Georgia Kalamaris6-4, 2-0, Georgia Kalamaris - scratchoverwinningwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Ketevan Jeladze6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aminata Sall1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr6-3, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Hania Abouelsaad1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.23
Kwalif.
vs. Olivia Bergler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Burenina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elizabeth Danailova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Lorena Schaedel3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Grom6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.11.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yana Tsion6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova6-4, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.12.22
1e ronde
vs. Junhan Zhang3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Maria Charl6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Rawan Abdelaziz6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.11.22
2e ronde
vs. Aliona Falei0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.22
1e ronde
vs. Daria Domova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Berecoechea1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Michelle Dzjachangirova - laatste wedstrijden

Romania W15 Galati - Clay
28.05.24
1e ronde
vs. Cristina Diaz Adrover4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania W15 Bucharest - Clay
19.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Alice Nicoleta Petrache4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom W35 Nottingham - Hard
29.04.24
Kwalif.
vs. Sarah Tatu3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
28.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Amelie Brooks6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W35 Nottingham - Hard
24.04.24
1e ronde
vs. Johanne Svendsen3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
22.04.24
Kwalif.
vs. Alice Gillan2-6, 7-5, 10-4 overwinningwedstrijd detail
21.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Diana Chehoudi6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Jana Otzipka6-0, 2-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.03.24
2e ronde
vs. Karola Patricia Bejenaru1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.03.24
1e ronde
vs. Jana Otzipka3-6, 7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.02.24
Kwalif.
vs. Ekaterina Makarova (2001)3-6, 6-2, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
26.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Mija Ljubic6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Melissa Boyden2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Mia Mack1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Luise Reisel6-0, 4-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
14.11.23
Kwalif.
vs. Luise Reisel3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Rituparna Nayak6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W100 Shrewsbury - I. hard
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Arina Gabriela Vasilescu4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
30.08.23
1e ronde
vs. Teja Tirunelveli4-6, 6-0, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
28.08.23
Kwalif.
vs. Riya Uboveja6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Zuleykha Safarova6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
26.08.23
Halve finale
vs. Polina Leykina5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
25.08.23
Kwartfinale
vs. Darja Suvirdjonkova7-67, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.08.23
2e ronde
vs. Abigail Amos6-3, 1-6, 7-66 overwinningwedstrijd detail
22.08.23
1e ronde
vs. Alana Tuayeva6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Aldershot - Hard
14.08.23
Kwalif.
vs. Katarina Stresnakova3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Madison Peters6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Roehampton - Hard
07.08.23
Kwalif.
vs. Katarina Stresnakova2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jasmine Conway6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Foxhills - Hard
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Wilson6-4, 1-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
<