WEDSTRIJD
09.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Maklakova | Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | W25 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Maklakova vs. Kristina Milenkovic - onderlinge wedstrijden
09.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterina Maklakova | Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
Ekaterina Maklakova form & Kristina Milenkovic form
Ekaterina Maklakova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Kristina Milenkovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |