WEDSTRIJD
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Ovcharenko | Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
27.10.02, 21 Jaar
27.10.02, 21 Jaar
Ekaterina Ovcharenko vs. Vanja Gudelj - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Ovcharenko | Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ekaterina Ovcharenko form & Vanja Gudelj form
Ekaterina Ovcharenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Vanja Gudelj - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simina Maria Ionel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Marta Pico Navarro | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Lorrimer | 5-7, 7-5, 16-14 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Camblor | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mahin Qureshi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |