WEDSTRIJD
19.10.21 | Kwalif. | Ekaterina Reyngold | Angelika Shapovalova | 6-1, 6-2 | W25 Karaganda | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Reyngold | Angelika Shapovalova | |
1e Service % | 23/48 (48%) | 42/67 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/23 (52%) | 23/42 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/25 (72%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/67 (55%) | 18/48 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
3-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, A-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.06.98, 25 Jaar
12.06.98, 25 Jaar
Ekaterina Reyngold vs. Angelika Shapovalova - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | Kwalif. | Ekaterina Reyngold | Angelika Shapovalova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Karaganda | I. hard |
Ekaterina Reyngold form & Angelika Shapovalova form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Angelika Shapovalova - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail |