WEDSTRIJD
29.12.21 | 1e ronde | Ekaterina Reyngold | Arthi Muniyan | 6-0, 6-2 | W25 Navi | Hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Reyngold | Arthi Muniyan | |
1e Service % | 33/49 (67%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/41 (61%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthi Muniyan | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Arthi Muniyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Arthi Muniyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arthi Muniyan | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arthi Muniyan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arthi Muniyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Arthi Muniyan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
09.01.95, 29 Jaar
09.01.95, 29 Jaar
Ekaterina Reyngold vs. Arthi Muniyan - onderlinge wedstrijden
29.12.21 | 1e ronde | Ekaterina Reyngold | Arthi Muniyan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
Ekaterina Reyngold form & Arthi Muniyan form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Arthi Muniyan - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 0-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
18.12.23 Kwalif. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 2-6, 7-68, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yubarani Banerjee | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Vanshita Pathania | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sai Chamarthi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ritu Ohlyan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Julia Keranovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuparna Choudhury | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihika Yadav | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
28.12.22 1e ronde | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.12.22 Kwalif. | vs. Apurva Vemuri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anusha Kondaveeti | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nagpur - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Clay | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |