WEDSTRIJD
29.06.21 | Kwalif. | Ekaterina Reyngold | Ekaterina Vishnevskaya | 6-74, 6-1, 11-9 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterina Reyngold | Ekaterina Vishnevskaya | |
1e Service % | 57/75 (76%) | 55/74 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/57 (56%) | 22/55 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/18 (33%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/74 (58%) | 37/75 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Reyngold vs. Ekaterina Vishnevskaya - onderlinge wedstrijden
29.06.21 | Kwalif. | Ekaterina Reyngold | Ekaterina Vishnevskaya | 6-74, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Ekaterina Reyngold form & Ekaterina Vishnevskaya form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.04.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ekaterina Vishnevskaya - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Panna Bartha | 6-4, 1-5, - Ekaterina Vishnevskaya - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - scratch | wedstrijd detail |