WEDSTRIJD
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Reyngold | Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Ekaterina Reyngold vs. Nikol Palecek - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Reyngold | Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Ekaterina Reyngold form & Nikol Palecek form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Nikol Palecek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |