WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Reyngold | Ottavia Massetti | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
21.07.03, 20 Jaar
21.07.03, 20 Jaar
Ekaterina Reyngold vs. Ottavia Massetti - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Reyngold | Ottavia Massetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ekaterina Reyngold form & Ottavia Massetti form
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ottavia Massetti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Chiara Davi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Lo Pumo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | Lavinia Morreale - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Vasudeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hristina Ljuba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nour Gueblaoui | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |