WEDSTRIJD
05.11.19 | 1e ronde | Ekaterina Shalimova | Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | W15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Shalimova | Anna Ukolova | |
1e Service % | 18/44 (41%) | 23/57 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/18 (72%) | 15/23 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 9/34 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/57 (58%) | 16/44 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Anna Ukolova | |
0-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-4 | |
5-4 | Anna Ukolova | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
2-0 | Anna Ukolova | |
Ekaterina Shalimova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-0 | Anna Ukolova | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Shalimova vs. Anna Ukolova - onderlinge wedstrijden
05.11.19 | 1e ronde | Ekaterina Shalimova | Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Parnu | I. hard |
Ekaterina Shalimova form & Anna Ukolova form
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |