WEDSTRIJD
05.11.21 | Kwartfinale | Ekaterina Shalimova | Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | W25 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Shalimova | Ayla Aksu | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 41/56 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 1/15 (7%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 24/56 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Shalimova vs. Ayla Aksu - onderlinge wedstrijden
05.11.21 | Kwartfinale | Ekaterina Shalimova | Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Haabneeme | I. hard |
Ekaterina Shalimova form & Ayla Aksu form
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Ayla Aksu - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |