WEDSTRIJD
29.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Shalimova vs. Vicky Van De Peer - onderlinge wedstrijden
29.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Shalimova | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ekaterina Shalimova form & Vicky Van De Peer form
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Vicky Van De Peer - laatste wedstrijden
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail |