WEDSTRIJD
21.12.21 | 1e ronde | Ekaterina Yashina | Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | W25 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Ekaterina Yashina | Funa Kozaki | |
1e Service % | 33/64 (52%) | 28/42 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/31 (58%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/42 (52%) | 23/64 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Yashina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Yashina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Funa Kozaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Funa Kozaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Yashina vs. Funa Kozaki - onderlinge wedstrijden
21.12.21 | 1e ronde | Ekaterina Yashina | Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
Ekaterina Yashina form & Funa Kozaki form
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Funa Kozaki - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Karen Tsutsumi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 7-5, 2-3, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Aely Arai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 0-2, - Funa Kozaki - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yu Chin Tsai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Kubo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |