WEDSTRIJD
14.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Yashina | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 7-5 | W25 Madrid | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Yashina vs. Lucia Llinares Domingo - onderlinge wedstrijden
14.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Ekaterina Yashina | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Madrid | Hard |
Ekaterina Yashina form & Lucia Llinares Domingo form
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Lucia Llinares Domingo - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Orlando Pellicero | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Saoirse Breen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Manuela De Lorenzo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jeanne Meme | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-2, Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 4-6, 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Camblor | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 7-67, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |