WEDSTRIJD
13.05.21 | Kwartfinale | Ekaterina Yashina | Timea Jaruskova | - niet aangetreden | W15 Jerusalem | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterina Yashina vs. Timea Jaruskova - onderlinge wedstrijden
13.05.21 | Kwartfinale | Ekaterina Yashina | Timea Jaruskova | Timea Jaruskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Jerusalem | Hard |
06.05.21 | 2e ronde | Ekaterina Yashina | Timea Jaruskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Ramat | Hard |
Ekaterina Yashina form & Timea Jaruskova form
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Najzer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Timea Jaruskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |