WEDSTRIJD
21.05.23 | Finale | Ekaterine Gorgodze | Anna Brogan | 6-2, 6-2 | W25 Kachreti | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anna Brogan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Brogan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterine Gorgodze vs. Anna Brogan - onderlinge wedstrijden
21.05.23 | Finale | Ekaterine Gorgodze | Anna Brogan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Kachreti | Hard |
Ekaterine Gorgodze form & Anna Brogan form
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |