WEDSTRIJD
02.08.22 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Clara Burel | 7-5, 6-0 | Iasi | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterine Gorgodze | Clara Burel | |
1e Service % | 40/60 (67%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/40 (63%) | 12/29 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/54 (63%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/114 (61%) | 45/114 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterine Gorgodze vs. Clara Burel - onderlinge wedstrijden
02.08.22 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Clara Burel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Iasi | Clay |
Ekaterine Gorgodze form & Clara Burel form
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Clara Burel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |