WEDSTRIJD
20.05.23 | Halve finale | Ekaterine Gorgodze | Dejana Radanovic | 7-5, 6-4 | W25 Kachreti | Hard |
STATISTIEKEN
Ekaterine Gorgodze | Dejana Radanovic | |
1e Service % | 57/74 (77%) | 55/84 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/84 (50%) | 30/74 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/158 (54%) | 72/158 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterine Gorgodze vs. Dejana Radanovic - onderlinge wedstrijden
20.05.23 | Halve finale | Ekaterine Gorgodze | Dejana Radanovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kachreti | Hard |
09.02.18 | Dejana Radanovic | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard | |
24.02.17 | Kwartfinale | Dejana Radanovic | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Ekaterine Gorgodze form & Dejana Radanovic form
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dejana Radanovic - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |