WEDSTRIJD
17.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterine Gorgodze | Lois Boisson | 6-2, 6-2 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Ekaterine Gorgodze | Lois Boisson | |
1e Service % | 42/47 (89%) | 20/48 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 11/20 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/5 (40%) | 14/28 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/48 (48%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lois Boisson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lois Boisson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lois Boisson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lois Boisson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lois Boisson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lois Boisson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lois Boisson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lois Boisson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ekaterine Gorgodze vs. Lois Boisson - onderlinge wedstrijden
17.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Ekaterine Gorgodze | Lois Boisson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Ekaterine Gorgodze form & Lois Boisson form
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lois Boisson - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Freya Christie | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-0, 1-0, Tereza Martincova - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Cristina Bucsa | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
03.12.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jenny Lim | 6-76, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
14.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |