Argentina
21.09.05, 18 Jaar
21.09.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Marina Bulbarella vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
16.11.21 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Uruguay | Clay |
Marina Bulbarella form & Ekaterine Gorgodze form
Marina Bulbarella - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Rabin | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mora Basel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Quaglia | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Romero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Safiullina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Temenujka Radovska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Rabl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Agostina Andreazzini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milagros Cristobal | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Carola Celina Sosa | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Bunirigo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Luciana Blatter | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Carla Markus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Katja Markus | 6-76, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ascheri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |