WEDSTRIJD
23.05.23 | Kwalif. | Eleanor Baglow | Iva Sepa | 6-3, 6-2 | W15 Kursumlijska | Clay |
STATISTIEKEN
Eleanor Baglow | Iva Sepa | |
1e Service % | 40/56 (71%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/40 (75%) | 21/29 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/49 (45%) | 17/56 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eleanor Baglow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleanor Baglow | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eleanor Baglow | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eleanor Baglow | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eleanor Baglow | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleanor Baglow | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eleanor Baglow | 2-1 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eleanor Baglow | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eleanor Baglow | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
United Kingdom
24.02.02, 22 Jaar
24.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Eleanor Baglow vs. Iva Sepa - onderlinge wedstrijden
23.05.23 | Kwalif. | Eleanor Baglow | Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Kursumlijska | Clay |
Eleanor Baglow form & Iva Sepa form
Eleanor Baglow - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |