WEDSTRIJD
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Eleanor Baglow | Maja Radisic | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Eleanor Baglow | Maja Radisic | |
1e Service % | 36/53 (68%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/46 (61%) | 21/53 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eleanor Baglow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maja Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleanor Baglow | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleanor Baglow | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleanor Baglow | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eleanor Baglow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eleanor Baglow | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleanor Baglow | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Maja Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eleanor Baglow | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maja Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
United Kingdom
24.02.02, 22 Jaar
24.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
18.06.03, 20 Jaar
18.06.03, 20 Jaar
Eleanor Baglow vs. Maja Radisic - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Eleanor Baglow | Maja Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Eleanor Baglow form & Maja Radisic form
Eleanor Baglow - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Maja Radisic - laatste wedstrijden
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beyza Sivrican | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Apalikhina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 3-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |